Věci,co děláme všichni!

16. července 2014 v 21:03 |  Úvahy
Jsou věci, které děláme všichni. Někteří si je možná nepřipouštějí nebo neuvědomují, ale i tak je dělají. Trošku jsem nad tím popřemýšlela a vykoumala, co teda vlastně děláme..! :


1.Otevíráme ledničku pořád dokola ,i když víme, že v ní nic není. Co kdyby se do ní náhodou dostalo nějaké jídlo během těch 5 minut, co jsme u ní nebyli! Nebo se prostě jen nudíme ,na fb nám nikdo nepíše a v televizi nic nedávají, tak prostě jdeme omrknout ledničku.

2.Pokaždé,když jdeme spát, je polštář příjemně studený. Ale když na něm ležíme už 10 minut, začne být teplý a proto si ho otočíme na tu druhou stranu, na to chladnou. A takto to děláme, než neusneme.

3. Jsme zakrytí-je nám moc vedro. Jsme odkrytí-je nám zima. Ale když dáme jednu nohu ven z peřiny, všechno se to krásně vyrovná a je nám tak akorát. Navíc peřina zvenku krásně chladí !

4. Když s někým voláme, tak chodíme po místnosti nebo si hrajeme s klíčema nebo s něčím, co zrovna uvidíme. V životě jsem neviděla člověka, který by s někým volal a seděl úplně klidně na židli.

5. Tohle se možná týká více holek, ale většina kluků to taky děla. Když jdeme například po městě, podíváme se do každé výlohy, kterou potkáme. Než vyjdeme ven na ulici 5x se v zrcadle prohlídneme, jestli je vše jak má být a až potom můžeme jít.

6. Ráno máme buzení budíku nastavený po 5 minutách, aby jsme nezaspali ,ale ještě si malinko zdřímli. Většinou ale vypneme ten první úplně a pak stejně zaspíme.

7.Když nám někdo pošle na fb nějaký vtip, nebo vtipné video, většinou si to ani nedočteme nebo nepustíme celý. Ale tomu dotyčnému pošleme milion vyřechtaných smajlíků, jak to bylo vtipné.

8. Potkáme se s kamarádem a ten nám řekne, ať pozdravujeme nějakou kamarádku. Ale jakmile se s kamarádem rozloučíme ,už nevíme ,co po nás chtěl.

9.Když se o něco bouchneme malíčkem u nohy ,i ten nejslušnější člověk by se neudržel a začal by křičet celý slovník sprostých slov.

10. I když víme, že máme skoro vybitý mobil a půjdeme ven. Do nabíječky ho stejně dáme až 10 minut před odchodem.
 


Komentáře

1 Teez / world-teez Teez / world-teez | Web | 16. července 2014 v 21:14 | Reagovat

Wow suprový článek a sepsala jsi to úplně perfektně. Abych se přiznala všech 10 bodů sedí úplně přesně na mě :DDD

2 hogreta hogreta | E-mail | Web | 16. července 2014 v 21:16 | Reagovat

Tak je pravda, že většinu dělám, takže bude jednoduší vypsat body, které nedělám:) :
2 - A ani si nepamatuju, že bych to někdy dělala, ani jako malá :-D. A teď už to nedělám vůbec, protože ani nemám klasický polštář, ale mám polštář který má jasně dané, která část je nahoře a která dole, takže kdybych si ho otočila, moc se nevyspím, protože bych měla zalomenou hlavu.
5 - Tak to vůbec, naopak, já jsem typ člověka, který si až někdy na cestě do školy uvědomí, že se do zrcadla vůbec nepodíval a že je dost dobře možné, že má někde na xichtě zubní pastu (a to už se mi vlastně taky stalo:-D)
7 - Tak to už se mě netýká, asi už nepatřím do věkové skupiny, kdy si lidé posílají přes fb nějaké vtipy či statusy či co:).

Ale jinak fajn článek, pobavil :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama